Czy w sprzedaży są bilety rodzinne?


Specjalnie z myślą o rodzinach przygotowano pakiety biletów wieloosobowych (dla 3, 4 i 5 osób), dzięki którym można nabyć wejściówki w niższych cenach. Uwaga! Pakiety przeznaczone są wyłącznie dla rodziców, opiekunów i dzieci. Posiadacze pakietów rodzinnych będą proszeni przy wejściu na wydarzenie

o okazanie dokumentów, które potwierdzą ważność ich biletów.


Dla kogo jest Akademia Pana Kleksa na żywo?


Akademia Pana Kleksa na żywo - Muzyczna Szkoła Wyobraźni to wydarzenia dla rodzin z dziećmi

w każdym wieku! Zapraszamy zarówno dzieci w wieku przedszkolnym, jak i uczęszczające do szkoły podstawowej. Wydarzenia zostały zaplanowane i przygotowane ze starannością oraz w trosce o jak najlepszy komfort i zabawę dla najmłodszych.


Uczestnicy mający mniej niż 16 lat mogą wziąć udział w wydarzeniu wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.


Dzieci poniżej 3 lat: mogą wejść na wydarzenie bezpłatnie, bez konieczności kupowania dla nich biletów, pod warunkiem, że dziecko będzie siedzieć przez cały czas na kolanach rodziców lub opiekunów prawnych, posiadających ważny bilet na wydarzenie. Opiekunowie dzieci poniżej 3. roku życia proszeni są o zabranie ze sobą dokumentu potwierdzającego datę urodzenia dziecka.


Dzieci powyżej 3. roku życia: wstęp z ważnym biletem.Uczestnicy mający więcej niż 16 lat mogą wziąć udział w wydarzeniu z dokumentem tożsamości oraz podpisaną zgodą rodzica.


Kto wystąpi podczas wydarzenia Akademia Pana Kleksa

- Muzyczna Szkoła Wyobraźni?


Wśród bohaterów spektaklu muzycznego „Akademja Pana Kleksa na żywo - muzyczna szkoła wyobraźni” wystąpią miedzy innymi: Antonina Litwiniak grająca Adę Niezgódkę, Sebastian Stankiewicz jako Ptak Mateusz, Daniel Walasek w roli Księcia Vincenta, Konrad Repiński jako Albert oraz Jana Jachimek jako Serdel. Wokalnie towarzyszyć im będą Carla Fernandes i Oskar Cyms

oraz Zuza Jabłońska.


Ile trwa wydarzenie i czy w jego trakcie są przerwy?


Wydarzenie trwa około 80 min i nie zawiera przerwy. 


O której godzinie najlepiej przyjść na wydarzenie?


Akademia Pana Kleksa na żywo - Muzyczna Szkoła Wyobraźni to wyjątkowy spektakl od pierwszej do ostatniej minuty, dlatego warto się nie spóźnić na nie! Zalecamy pojawienie się na miejscu wydarzenia na ok. 45 minut przed jego planowanym startem, by na spokojnie znaleźć swoje miejsce.


Czy na wydarzeniu będą miejsca siedzące?


Tak. Wszystkie miejsca na widowni podczas Akademii Pana Kleksa na żywo

- Muzyczna Szkoła Wyobraźni są miejscami siedzącymi. Każdy bilet przypisany jest do odpowiedniej miejscówki. Bilety można kupić tutaj:

https://www.ebilet.pl/rodzina/widowiska/pan-kleks-na-zywo.Jeśli mam bilet w formie online/ pliku PDF,

czy muszę go drukować?


Nie ma konieczności drukowania zakupionych biletów - wystarczy okazać je

w formie elektronicznej na urządzeniu mobilnym. Przed przybyciem na miejsce wydarzenie warto natomiast pobrać bilet na telefon, by sprawnie okazać go obsłudze przy wejściu. Pamiętaj,

że z uwagi na możliwe obciążenie sieci pobranie biletu przed samym wejściem może

okazać się trudne.


Czy na terenie wydarzenia jest dostępna szatnia?


Tak, na terenie każdego obiektu, w którym odbywa się Akademia Pana Kleksa na żywo - Muzyczna Szkoła Wyobraźni jest dostępna dla uczestników szatnia oraz depozyt (dodatkowo płatne). Przypominamy, że w depozycie nie mogą być składane: niebezpieczne przedmioty, broń, materiały wybuchowe, wyroby pirotechniczne, materiały pożarowo niebezpieczne, napoje alkoholowe, środki odurzające lub substancje psychotropowe, biżuteria, pieniądze, papiery wartościowe, inne kosztowności, zwierzęta, rowery, hulajnogi itp., inne przedmioty, których przechowywanie wymagałoby zachowania szczególnych wymogów bezpieczeństwa.


Jak ubrać się na wydarzenie?


Przede wszystkim wygodnie. Wydarzenia w ramach Akademii Pana Kleksa na żywo - Muzyczna Szkoła Wyobraźni odbywają się w największych halach widowiskowych w Polsce, w których dostępne są dla uczestników szatnie (dodatkowo płatne), w których można zostawić części garderoby.


Czy na wydarzenie można wnosić aparaty fotograficzne

i sprzęt nagrywający?


Na wydarzenie można wnosić wyłącznie nieprofesjonalne aparaty fotograficzne. Niedozwolone jest wnoszenie profesjonalnych aparatów fotograficznych i kamer video, a także selfie-sticków. Zdjęcia zrobione aparatem w telefonie komórkowym lub aparat kompaktowym wyposażonym

w niewymienny obiektyw, można wykorzystywać wyłącznie do celów prywatnych. Podczas robienia zdjęć miej jednak na uwadze komfort pozostałych widzów - nie zasłaniaj sceny i nie zakłócaj zabawy osobom w twoim pobliżu.


Czy mogę na teren wydarzenia wnieść jedzenie i napoje?


Na teren wydarzenia nie wnosimy swojego jedzenia i napojów - na miejscu dostępne są punkty gastronomiczne, w których można kupić przekąski.

Ze względu na charakter wydarzenia na terenie obiektu obowiązuje

całkowity zakaz spożywania napojów alkoholowych.

Czy mogę wyjść z hali koncertowej, a potem do niej wrócić?

Bilet wstępu pozwala na jednorazowe wejście na teren wydarzenia, dlatego po jego okazaniu i wejściu na halę, nie ma możliwości wyjścia na zewnątrz

i ponownego wejścia.


Jestem osobą z niepełnosprawnością. Jak mogę

uczestniczyć w wydarzeniu?


Dla uczestników z niepełnosprawnością przygotowano odpowiednio dostosowane wejście

i miejsce na terenie wydarzenia oraz dedykowane miejsca będące poza ogólnodostępną sprzedażą. Przed kupnem biletów prosimy o zapoznanie się z poniższą instrukcją i kontakt z serwisem eBilet:

https://www.ebilet.pl/centrum-pomocy/zakup/rodzaje-biletow/bilet-dla-osob-z-niepelnosprawnosciami.


Chcę zorganizować grupowe wyjście dla szkoły.

Czy w sprzedaży są specjalne pakiety?


Tak, bilety w pakiecie dla szkół dostępne są z 15% rabatem, a minimalna ilość zakupionych biletów to 10 sztuk. Zamówienia realizowane są przez formularz kontaktowy dostępny tutaj: https://www.ebilet.pl/kontakt. Po wejściu w formularz wybierz opcję “zakup grupowy”, podaj swoje dane kontaktowe i show w interesującym cię mieście. W treści zapytania wpisz liczbę biletów jaką chcesz kupić, kategorię cenową i preferowany sektor. Po wysłaniu wiadomości oczekuj na kontakt zwrotny od serwisu eBilet.

Gdzie kupię bilet na wydarzenie?


Oficjalnym kanałem sprzedaży biletów na wydarzenie Akademia Pana Kleksa na żywo - Muzyczna Szkoła Wyobraźni jest serwis eBilet. Wejściówki w tym rodzinne pakiety grupowe dostępne

są na stronie: https://www.ebilet.pl/rodzina/widowiska/pan-kleks-na-zywo.

Wszystkie miejsca udostępnione do sprzedaży są miejscami siedzącymi.


Czy w sprzedaży są bilety rodzinne?Specjalnie z myślą o rodzinach przygotowaliśmy limitowaną liczbę pakietów (dla 3, 4 i 5 osób), dzięki którym można nabyć bilety w niższych cenach. Uwaga! Pakiety przeznaczone są wyłącznie dla rodzin: dzieci z opiekunem prawnym, czyli co najmniej jednym z rodziców, opiekunem sądowym lub inną osobą upoważnioną przez rodzica lub opiekuna. Posiadacze pakietów rodzinnych będą proszeni przy wejściu na wydarzenie o okazanie dokumentów, które potwierdzą ważność ich biletów.Chcę zorganizować grupowe wyjście dla szkoły.

Czy w sprzedaży są specjalne pakiety?


Tak, bilety w pakiecie dla szkół dostępne są z 15% rabatem, a minimalna ilość zakupionych biletów to 10 sztuk. Zamówienia realizowane są przez formularz kontaktowy dostępny tutaj: https://www.ebilet.pl/kontakt. Po wejściu w formularz wybierz opcję “zakup grupowy”, podaj swoje dane kontaktowe i show w interesującym cię mieście. W treści zapytania wpisz liczbę biletów jaką chcesz kupić, kategorię cenową i preferowany sektor. Po wysłaniu wiadomości oczekuj na kontakt zwrotny od serwisu eBilet.